За компанијата

Carscombined.com – изнајмување Светски автомобил брокер.

Ние се комбинираат во еден пребарувач нуди од сите avtoprokta познати компании, како што се:

et al.

Книга автомобил преку нас е многу погодно!

Вие не треба да се трошат време да се споредат цените и го најде вистинскиот понуда во право градот – ние веќе го направи за вас.

Исто така, повеќето од тркалање канцеларии се франшизно. Ова значи дека добивање на најдобрите цена еднаш во Јуропкар, на пример, во Милано – не ви гарантира најдобра цена на Јуропкар во Рим. бидејќи цените се определува од страна на канцеларијата за управување.

Кога изнајмување нашиот систем – веднаш ќе ги видите сите опции од различни добавувачи, подредени по цена. И може да се изврши избор на најповолна понуда во 5 минути.

Со користење на нашите услуги ќе добиете:

 • pre1
  огромен избор
  нови автомобили
 • pre2
  Повеќе од 7,350 изнајмување станици
  во 127 земји
 • pre3
  24/7 на повеќе јазици
  услуги
  на клиентите
 • pre4
  Најдобри се занимава
  за изнајмување на автомобили
 • pre5
  Напредни опции пакет
  вклучена во цената
 • pre6
  неограничена километража
  Во повеќето предлози
 • pre7
  Осигурување од штета
  и кражба
 • pre8
  Поволни крајните цени
  сите такси

Како да успееме да понудат таква атрактивни цени?

Ние сме најголемиот агент за изнајмување на автомобили компании, поради она што го добиваме посебни стапки за корпоративни стапка, кои стануваат достапни за нашите клиенти.

Исто толку често, таа и понатаму останува доволно голем број на неиспорачаната во автомобил имот од рент а кар компании. Лесен-за-изнајмување бизнис не е многу профитабилен, па многу повеќе практични да се помине во автомобил е многу поевтино отколку што ќе биде на паркингот.

Но, со оглед на конкурентски ограничувања се регулирани во повеќето земји на ниво на
законодавство, а кар агенција не може јавно да понуди цена на нивните веб-сајтот подолу основана.

Ние ќе бидеме среќни да ви помогне со изборот на автомобили, и да им даде целосна поддршка на секоја фаза на своето патување

Деноноќно за клиент поддршка е на располагање 24/7. Можете да контактирате со нас преку телефон:

+34 (91) 1981415
+39 (029) 4755280
+1 (646) 5132960
+43 (7) 20775063
+ 7 (499) 9511283

Или по e-mail rent@carscombined.com