Car hire во Ларнака

Зачувај 20-50%

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Superskidki кога се изнајми автомобил во Ларнака!

Ако сте престојуваат во градот Ларнака, вие, како воздухот треба да биде независна од јавниот превоз. Навистина, во Кипар многу атракции за туристички и бизнисмен ќе најдете голем број на соодветно вработување. Зошто да не се изнајми автомобил во Ларнака, особено ако изнајмување не е скапо? Ова изнајмување нуди нашата компанија – Книга во само 5 минути со автомобил, ќе добие голем пакет на опции – што е осигурување, консултантски услуги, како и изнајмување на цената е на најниско можно. Сега нема ништо да ве заштити од истражување на градот – посета на гробот на Свети Лазар, се сончаат на блиските плажи, и така натаму, бидејќи нашиот автомобил вие сте господар на вашето време!

Ларнака – патување со автомобил за изнајмување.

Република Кипар – островска нација во Средоземното Море. Кипар има блага клима и многу атракции кои се гледа и на протокот на туристи. На повеќето удобен и достапен начин да се истражуваат на островот – рент а кар. Ларнака се наоѓа во јужниот дел на островот Кипар. Население од само 72 000 луѓе, така што проблемот на паркирање и сообраќај веројатно ќе се судрите. Но, ние треба да се следат некои правила, со цел да не се добие казна. Места забрането паркирање, обележани со жолти линии по должината на границата. Повеќето orogostoyaschie паркинг се по тротоарот во центарот, трошоците за еден час на паркинг во такво место ќе биде 20 центи. Во принцип, Ларнака е многу погодно да патуваат со автомобил за изнајмување – вие сте слободни да се закаже свои движење.

Изнајмување на локации во градовите на Кипар:
Рент а кар во Лимасол
Изнајмување на автомобили во Пафос

Peugeot 107

мини

Car hire во Ларнака
град:
Ларнака
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Car hire во Ларнака Ford Fiesta
град:
Ларнака
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената на изнајмување на возило во Ларнака
град:
Ларнака
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

Услови за изнајмување на автомобили во Ларнака
град:
Ларнака
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден