Car hire во Лас Вегас

Зачувај 20-50%

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Car hire во Лас Вегас

Лас Вегас е една од највозбудливите градови во Америка. Оваа атрактивна и мистериозна градот привлекува туристи од целиот свет. Привлечени ноќни светла и центри за забава и игри установи не остави никого рамнодушен! И она што ќе биде вашиот престој во Лас Вегас беше навистина пријатно и удобно, треба да ги искористат предностите на оваа услуга како изнајмување на автомобили.

«Carscombined» компанија гарантира највисок служба и лично внимание, како и огромен избор на марки на автомобили се нудат. За да го поставите на една цел за изнајмување на автомобили во Лас Вегас, вие само треба да ја посетите страницата Carscombined.com, изберете автомобил, а потоа нашите менаџери за да разговараат за сите нијанси на регистрација и користење на машината. Нашата меѓународна компанија се издвојува од другите пристапни цени и зголемена удобност во сите возила.

Паркинг во Лас Вегас – за патување под своја власт на автомобил за изнајмување.

Во Лас Вегас, многу хотели и кафеани, е град на забава и казино градот шарени ноќни светла. Сите хотели и хотели имаат бесплатен паркинг. Дистрибуиран од страна на патот – камериер паркинг: Може да се вози до хотелот, вие сте надвор од автомобилот се соочува со еден млад човек што му дава посебен ваучер за паркирање, да ве остават клучевите од колата до него и целиот процес паркинг е направено за вас. Кога напуштање на хотелот повторно ќе треба да се најде на членот на персоналот или оди на посебен штанд на паркинг, го врачи ваучерот добиени на пристигнување, а потоа ќе се вози вашиот автомобил под кирија.

Место одредување на речиси сите платен паркинг, но таму е еден начин да се спаси. Секое казино во близина на каса има специјална машина со талони – печатени со уред ваучер и можат да паркираат бесплатно во 4 часа.

Патување во удобност со автомобил од carscombined.com изнајмување

Други кар локации во САД:

Изнајмување на автомобили во Њујорк
Рент а кар во Сан Франциско

Peugeot 107

мини

Car hire во Лас Вегас
град:
Лас Вегас, Н.В.
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Car hire во Лас Вегас Ford Fiesta
град:
Лас Вегас, Н.В.
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената за изнајмување на автомобили во Лас Вегас
град:
Лас Вегас, Н.В.
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

Услови за изнајмување на автомобили во Лас Вегас
град:
Лас Вегас, Н.В.
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден