Рент а кар во Ибица

Зачувај на 20-50%
резервации преку интернет

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Супер понуда за изнајмување на возило во Ибица! Побрзајте!

Каков вид на одморалиште каде што температурата е 16-17 степени во зима? Одморалиштето, која стана симбол на електронска музика? Ако треба да се изнајми автомобил во Ибица, тогаш сте во ова одморалиште! Бидете во ритамот на танцот на градот од страна на резервацијата моќен автомобил на нашата компанија со неограничена километража! Хит на Шпанците за нивната брзина и точност! Осигурување и даноци веќе се вклучени во цената на наемот, кој веќе е на ниско ниво. Затоа, може да се фрлам во ноќниот живот на градот, неколку минути добивање на правото на клуб или ресторан. Сомнежи далеку umchites шпанскиот ноќ … на нашиот автомобил !!!

Рент а кар – ние паркираат право на Ибица.

Ибица – островот запалено во светот. Еве од најзначајните и повеќето запаливи страни. Климата тука е прекрасно, па Ибица – туристички центар за љубителите на беспрекорен плажи и активности на отворено. Ако се патува низ Шпанија со изнајмување на возило – не заборавајте да ја посетите овој остров.

правилата за паркирање во Ибица се исти како и во други шпански градови – може да се паркираат на места каде што не е забрането. Жолта лента по должината на работ на тротоарот средства кои паркирани на тоа место е строго забрането, сината лента – паркинг, треба да се погледне за паркинг метри, и бела лента е бесплатен паркинг. Многу паркинг и платен паркинг може да се најде во близина на трговски центри и големи плажи. Патување со задоволство со автомобил од carscombined.com изнајмување

Изнајмување на локации во Шпанија:

Car hire во Марбела
Изнајмување на автомобили во Салоу
Car hire во Мадрид

Peugeot 107

мини

Рент а кар во Ибица
град:
Ибица
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Рент а кар во Ибица Ford Fiesta
град:
Ибица
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената за изнајмување на автомобили на Ибица
град:
Ибица
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

услови за изнајмување на автомобили во Ибица
град:
Ибица
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден