Car hire во Марбела

Зачувај 20-50%

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Рент а кар во Марбела во голема стапки – зошто да плаќаат повеќе, кога сте во Европа?

Да се ​​опуштите во Regne d'Espanya? Потоа еден од најпопуларните шпански градови – Марбела – треба да бидат вклучени во вашата листа на места потребни за да го посетите! Сончање на топла плажа и врши увид на урнатините на мавритански замоци – што би можело да биде подобро? А вечера во ресторанот во придружба од страна на локалните музика? Секој втор е скапоцен тука, па ќе треба да се изнајми автомобил во Марбела. Се однесуваат на нашата компанија, а ние се сите формалности се завршени, да те оставам со само една задача – да уживате во вашиот одмор! Моќен автомобил со неограничена километража, осигурување се вклучени во ниска цена за изнајмување и консултантски услуги работна 24 часа! Со таков арсенал на опции можете лесно може да се потопи во студијата на овој град!

Ние се паркирам колата за изнајмување во Марбела.

Можете да парк вашиот автомобил за изнајмување места, обележани со знакот "Зона Azul». Места на овие паркинзи е секогаш таму, па лесно можете да го напуштите вашиот автомобил и оди на турнеја на место. Во Марбела постојат неколку подземни паркинзи, каде што исто така може да се паркирате вашата кола во право време за мала надокнада.

Ако не сакаат да трошат време во потрага за паркирање, може да резервирате и престој во хотел со својата слободна паркинг, има во Марбела. Така, нема да имате проблеми патување околу градот со изнајмување на возило, оставајќи ја на ноќта на многу хотелот паркинг.

Изнајмување на локации во Шпанија градови:

Рент а кар во Тенерифе
Рент а кар во Аликанте
Рент а кар во Мајорка

Peugeot 107

мини

Car hire во Марбела
град:
Марбела
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Car hire во Марбела Ford Fiesta
град:
Марбела
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената на изнајмување на возило во Марбела
град:
Марбела
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

Услови за автомобил имот во Марбела
град:
Марбела
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден