Рент а кар во Белек

Зачувај на 20-50%
резервации преку интернет

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Рент а кар во Белек на најдобра цена

Младите Турци Зимскиот е познат не само по своите плажи, но и бројни голф. Љубителите на овој вид на спортски автомобил без да не може да се направи, особено со оглед на локацијата на градот Ви овозможува да направите еден фасцинантен патување низ провинцијата Анталија. Ние нудиме изнајмување на автомобили во Белек на разумни цени, кои интензивно ќе се користи машина и да ја посетите голем број на околните атракции. Изборот на модел на автомобил што нема да ја напушти многу време и трошоци, ние веднаш се вклучуваат осигурување и потребните трошоци. Нашите цени се пониски од малопродажните, како партнери, кои се најголеми на изнајмување на земјата, ни даваат одредени услови, а ние – ќе ги насочи сите попусти за нашите клиенти.

Белек на автомобил под кирија – особено сообраќај и паркинг.

Сите улици се чисти и Белек точност. Во градот има пространи и широки патишта, но и покрај тоа, има голем број на машини и нема сообраќајниот метеж.

Белек погодно да патуваат со автомобил вработи. Цената на користење на машината е 800-1500 рубли дневно. Голем спектар на автомобили за изнајмување претставени на carscombined.com сајт

Земјата може да се ужива од страна на лиценца Руската возачот при патување со автомобил во текот на првите 6 месеци. Но, кога на подолг престој во земјата ќе треба да се добие право на локално возење училиште.

Градот со автомобил треба да патуваат со максимална брзина од 50 km / h, а надвор Белек брзина е 90 км / ч. Голем автопатот го прават тоа можно да се патува со брзина до 103 km / h.

Во Белек не постојат проблеми со паркинзи, како и во секоја продавница, трговски центар, кафулиња секогаш имаат места за паркирање. Хотели, исто така, имаат на нивните територии пространа паркинг, кој е доста удобен за туристи со своите автомобили.

Од цената на горивото – побара трошоците за изнајмување на автомобили.

На локалните бензински пумпи цената на 1 литар бензин достигнува 65-80 рубли, дизел ќе ве чини околу 65 рубли.

Други изнајмување на локации во Турција:
Car hire во Анталија
Рент а кар во Анталија

Peugeot 107

мини

Рент а кар во Белек
град:
Белек
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Рент а кар во Белек Ford Fiesta
град:
Белек
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената за изнајмување на автомобил во Белек
град:
Белек
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

Услови за изнајмување во Белек
град:
Белек
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден