Рент а кар во Харков

Зачувај на 20-50%
резервации преку интернет

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Изнајмување на автомобили во Харков на големи попусти и разни бонуси

Случува во градот за бизнис патување или само како турист, што треба да се прво на сите поволни за да се изнајми автомобил во Харков. Резервација на автомобил во нашата компанија, ќе добие голем пакет на опции и бонуси, вклучувајќи осигурување и повеќејазична поддршка на корисниците на околу часовникот. Се должи на голема флота од возила, секогаш ќе се најде кола која ви се допаѓа. Цената на изнајмување ќе ве изненади, како и постапката за регистрација на изнајмување нема да трае повеќе од 5 минути. Нека одат од градскиот превоз и да се истражуваат независно градот на нашиот автомобил со неограничена километража.

Рент а кар во Харков – прописи паркинг.

Во Харков, на главниот пат сообраќај со добар квалитет, но често постојат едноставни и земјени патишта. Градот редовно спроведуваат патишта, поради кое и ние треба да се користи непотребен пат.

Carscombined.com обезбедува квалитет и сигурен автомобили за изнајмување. изнајмување на автомобил цена може да се движат од $ 30 до $ 120 дневно. Резервации рент а кар онлајн ќе добиете голем попуст.

Правила за возеøе Харков применуваат меѓународните. На градските улици ќе треба да патуваат со брзина и до 50 км / ч, но за патишта на градот им е дозволено да се зголеми брзината на 70 км / ч.

Со паркинг простор во градот не е проблем, бидејќи таму е да им овозможат на голем број на затворен паркинзи, гаражи и паркинзи. За сигурен и долгорочни складирање е подобро да се користи за паркирање автомобил со безбедносен систем. Но, за одење на продавници и кафулиња ќе биде прилично едноставна-улица паркинг. За среќа, постојат многу во Харков.

Квалитетот на горивото во Харков е сосема добра и на услуги е врвот изрез. Цената на бензинот е 10 – 13 Hryvnia за литар, а дизел гориво – 8-10 Hryvnia.

Изнајмување на локации во Украина:

Изнајмување на автомобили во Одеса
Рент а кар во Днепропетровск

Peugeot 107

мини

Рент а кар во Харков
град:
Харков
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Рент а кар во Харков Ford Fiesta
град:
Харков
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Цената за изнајмување на автомобили во Харков
град:
Харков
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

услови за изнајмување на автомобили во Харков
град:
Харков
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден