Рент а кар во Малага

Зачувај на 20-50%
резервации преку интернет

Average Rating 4.7 / 5
, 7714 reviews
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Автомобили од која било класа
повеќе
Office 7350
изнајмување
во 127 земји
светот
голем
избор на нови
машини
Carscombined №1 во Европа
 • 24/7 мулти-јазична услуги на клиентите
 • Најдобри шеми за изнајмување на автомобили
 • Директни договори со најдобрите компании за изнајмување
најдобар
цени
 • специјални
  попусти и цени
 • Нема такси
  со кредитна картичка
 • слободен откажување
  24 часа пред изнајмување

Рент а кар во Малага

Малага – е мал живописен град во јужниот дел на Шпанија, која е една од најпосетените туристички центри. Тоа е атрактивна за неговата извонредна и го одзема здивот сценографијата, топло и удобно клима, прекрасни плажи и богата историја.

Патување Малага – ова е на турнеја на бајка: тоа е секогаш интересно и неочекувано. И да се направи на вашиот пат беше, исто така, удобно, вреди да се земе автомобил за изнајмување, па ќе бидат во можност да го планирате вашето патување маршрутата на Малага, ги посети сите места кои сте заинтересирани, и да се неспоредливо чувство на патувањето.

Изнајмување на автомобил – тоа е одличен начин да се организира вашиот одмор во Малага, токму онака како што го гледаат, и не зависи од надворешните фактори, како што се на распоредот на јавниот превоз или група екскурзии.
Оди на carscombined.com на сајтот и вие сигурно ќе бидат задоволни со квалитетот и цената на услугите.

Ние се паркирам колата за изнајмување во Малага.

Малага – прекрасен град кој се наоѓа во јужниот дел на Шпанија со население од 600 илјади луѓе. Со тешкотии на паркинг во Малага нема да се работи, има многу паркиралишта во близина на аеродромот, во близина на / w станица r. Со цел да не се прашуваат "каде да паркираат вашиот автомобил за изнајмување за вечер?" Ние препорачуваме да книга соби во хотели, кои имаат сопствени паркинг. Забава и шопинг центри имаат сопствени паркинг, каде што ќе може лесно да се најде слободен простор.

Слободно можете да се изнајмување на автомобил и се патува со удобност и леснотија низ цела Шпанија. Од ова патување, се уште имаат само позитивни впечатоци.

Изнајмување на локации во Шпанија градови:

Рент а кар во Мадрид
Рент а кар во Жирона
Рент а кар во Аликанте

Peugeot 107

мини

Рент а кар во Малага
град:
Малага
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
4
€ 17
по ден
Ford Fiesta

економичен

Рент а кар во Малага Ford Fiesta
град:
Малага
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 25
по ден
Мерцедес Е

бизнис

Чини Arendal автомобил во Малага
град:
Малага
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
5
€ 60
по ден
Mercedes Viano

minivan

Услови за изнајмување во Малага
град:
Малага
Минимална изнајмување:
1 ден
Број на патници:
8
€ 55
по ден